Zarząd

Conall McGuire
Prezes Zarządu

Irlandczyk z doświadczeniem w międzynarodowym biznesie. Absolwent Instytutu Technologicznego w Dublinie (magister zarządzania). Studiował także nauki społeczne na University College Dublin. Uczestniczył w wielu projektach z obszaru rynku nieruchomości, związanych z obrotem, zarządzaniem, projektowaniem i wykończeniem wnętrz, m.in. w Irlandii, Holandii i Niemczech. W ostatnich latach pełnił funkcję Prezesa Zarządu Prostream Sp. z o.o. Obecnie Prezes Zarządu Warsaw Property Fund Sp. z o. o., WP Warsaw Properties Sp. z o.o. oraz Warsaw Properties Sp. z o.o. Członek Rad Nadzorczych Clean Energy Venture S.A. oraz Excelead S.A. Włada językiem angielskim i polskim.

Piotr Boliński
Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Warszawskiej - Wydział Elektroniki, Kierunek Automatyka. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i sprzedaży. Współtwórca i wspólnik kilku przedsięwzięć z obszarów: informatyka, media, nieruchomości, finanse. Pracował m.in. w Siemens Nixdorf, Polsys, PPWP, Via Polska. Aktualnie pełni m.in. funkcje Prezesa Zarządu w Clean Energy Venture S.A., Spartan Sp. z o.o., B Investment Sp. z o.o. Zasiada również w Radach Nadzorczych następujących spółek: Morizon S.A., City Inspire S.A. i Excelead S.A. Posługuje się językiem niemieckim.

Konrad Szwedziński
Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Międzynarodowe Stosunki Polityczne i Gospodarcze. Studiował również w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie. Były pracownik Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W latach 1997-2007 z ramienia resortu pracował m.in. w polskich placówkach dyplomatycznych w Monachium, Wiedniu, Berlinie. Odbył liczne kursy w zakresie dyplomacji i funkcjonowania UE (Bruksela, Berlin, Bonn, Dublin). W 2007 roku był współtwórcą i redaktorem naczelnym pierwszego i jedynego na polskim rynku specjalistycznego magazynu „FUNDUSZE”, w pełni poświęconego tematyce funduszy inwestycyjnych i emerytalnych.  Od 2008 pełni lub pełnił m.in. funkcje w zarządach spółek:   Spartan sp.z o.o., Clean Energy Venture S.A., Eversport S.A., Spartan Capital  S.A. Zasiada m.in. w Radach Nadzorczych spółek City Inspire S.A., MODE S.A. Interesuje się rynkami kapitałowymi i aktywnie na nich inwestuje. Posługuje się językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.