Rada Nadzorcza

Monika Sieniawska
Członek Rady Nadzorczej

Ukończyła Filologię Germańską, studia podyplomowe z zakresu Komunikacji Społecznej i Kreowania Wizerunku Publicznego na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Zarządzania Projektami w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Pracowała w organizacjach, w których tworzyła i realizowała standardy komunikacyjne, kreujące pozytywny wizerunek spółek, m.in. w Dolnośląskiej Spółce Gazownictwa (GK PGNiG), gdzie odpowiadała za wdrożenie Systemu Identyfikacji Wizualnej oraz w ITI Neovision, w której promowała kanały sportowe Telewizji nowej generacji n i ich ofertę programową. Od 2003 r. działa w obszarze public relations i marketingu.


James Martin Wills
Członek Rady Nadzorczej

Przedsiębiorca i biznesmen z szerokim doświadczeniem w sektorze usług. Uczęszczał do szkoły średniej North Monasery CBS w mieście Cork w Irlandii. Tam zdobył kwalifikacje jako technik mechanik. W późniejszym wieku natmiast sprawował stanowisko prezesa klubu koszykarskiego tej szkoły. Swój pierwszy biznes założył w wieku 21 lat. Obecnie, po 40 latach pracy w biznesie międzynarodowym, znacząco rozwinął portfolio swoich projektów, do których można zaliczyć: sprzedaż urządzeń gazowych, sieć sklepów detalicznych z meblami kuchennymi, sieć serwisów mechanicznych i elektrycznych oraz usługi dla deweloperów. W ostatnich latach z sukcesem rozwinął działalność w branży deweloperskiej oraz importowo - eksportowej w Wielkiej Brytanii i Europie Wschodniej. James sprawuje również funkcję Komisarza Pokoju w rodzinnym mieście Cork w Irlandii. Honorowy tytuł został mu nadany w 1984 roku przez Ministra Obrony Irlandii, Michaela Noonana.


Anna Gębala
Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka socjologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na specjalizacji komunikacji społecznej i  doradztwa personalnego. Ukończyła studia podyplomowe w Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego (CESLA). Uczestniczyła w licznych projektach z obszaru rynku nieruchomości, związanych z zarządzaniem nieruchomościami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Przez ostatnie 8 lat pracownik na stanowisku Chief Visionary Officer w Warsaw Properties Sp. z o.o. - spółce zależnej Emitenta.


Cezary Nowosad
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: fizyka i fizyka medyczna) oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej (specjalizacja: finanse i zarządzanie). Ukończył Studium doradcy inwestycyjnego i analityka papierów wartościowych (Centrum Prywatyzacji). W latach 1997 – 2004 sprawował funkcję Dyrektora Działu Rozwoju i Analiz w MTS-CeTO S.A. , ponadto w latach 2000 – 2003 sprawował funkcję Koordynatora ds. realizacji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej skierowanej do małych i średniej wielkości spółek, dotyczącej wykorzystania instrumentów rynku kapitałowego. Członek rad nadzorczych spółek: Index Copernicus International S.A., SovereignFund Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Grupa LOTOS S.A. (Przewodniczący RN), PRI Bazalt S.A. (Przewodniczący RN), AGROMAN Sp z o.o. (Przewodniczący RN), Zamojska Korporacja Energetyczna S.A., 4 Narodowy Fundusz Inwestycyjny Progress S.A., Petrobaltic S.A., Naftoport Sp z o.o., PLASTBOX S.A., J&M Enterprises Sp. z o.o., GREEN ECO TECHNOLOGY S.A. (dawniej jako Anti S.A.),  Nicolas Games S.A., INVISTA Dom Maklerski S.A., PROGRES INVESTMENT SA, VELTO SA, Grand Cru SA, HFT Dom Maklerski SA.


Damian Dec
Członek Rady Nadzorczej

Absolwent wydziału zarządzania i marketingu Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów doktoranckich Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie ponadto ukończył semestr na Uniwersytecie w Louvain-la-Neuve (Belgia). Ponadto ukończył szkolenia dla trenerów –Train The Trainer I, Train The Trainer II w ramach uniwersytetu otwartego Uniwersytetu Warszawskiego a także szkolenie „Spin na Smolnej” w Szkole Przedsiębiorczości Innovation Nest. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach takich jak: Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw, PARP, Axio Sp. z o.o., Atfin, Atfin Sp. z o.o. Występuje jako Członek Zarzadu w firmach: Neuro-Innovations Sp. z o.o., Atfin Sp. z o.o., Fundacja Instytut Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego. Ponadto doradza uczestnikom projektu „Start dla innowacyjnych firm II” w zakresie strategii marketingowej i źródeł finansowania dla innowacyjnych przedsięwzięć, w tym dla pracowników naukowych zakładających firmy typu spin-off/spin-out. Posługuje się językami obcymi: Angielskim, Francuskim.